برش لیزر مس

برش لیزری مس

درباره برش لیزر فلزات مختلف پیشتر صحبت کردیم. در این نوشته قصد داریم برش لیزری مس را بررسی نماییم. مس با توجه به توانایی های هدایت کننده آن برای جریان الکتریکی، فلزی بسیار پرکاربرد است و قطعا تولید قطعات آن بوسیله برش لیزر به دلیل کاهش هزینه تولید و افزایش دقت برش، بسیار مفید است. اگر فلز نازک تر از ۰.۵ میلی متر باشد، می توان با استفاده از یک دستگاه برش لیزری فیبر با تنها یک پاس برش لیزر مس را انجام داد. تصویر زیر برش لیزر مس را نشان می دهد.

فلز مس به دلیل خواص الکتریکی منحصر به فردش فلزی بسیار کاربردی در صنعت برق است. تصویر زیر قطعات کاربردی را نشان می دهد که بوسیله برش لیزری مس ساخته شده است و جهت استفاده در صنایع الکتروموتورها استفاده می شود.

همچنین نکته قابل توجه زیبایی ظاهری مس است. فلز مس به دلیل رنگی که دارد بسیار زیباست و جهت استفاده در دکوراسیون فوق العاده است. تصاویر زیر نمونه قطعات تزئینی و دکوری است که بوسیله برش لیزر مس ساخته شده است.

برش لیزری فلزات زرد بازتابنده مانند مس، برنز و برنج در لیزر های سنتی CO2 دشوار است. به همین دلیل، برش لیزر مس و سایر فلزات بازتابنده در ضخامت های کم انجام می شود.

جهت انجام برش لیزر مس با ما تماس بگیرید. همچنین جهت اطلاع از ضخامت برش لیزری مس به اینجا مراجعه نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *