برش لیزر فولاد

فولاد یکی از رایج ترین فلزات مورد استفاده صنایع در سراسر جهان است. از همین رو برش لیزر فولاد یکی از مهم ترین فرایندهای تولید است. یکی از محبوب ترین و همه کاره ترین فلزات در بازار، آهن است. این ورق ها به دلیل قیمت های مناسب، کیفیت و مقاومت بالا و همچنین در دسترس بودن ،از پر استفاده ترین ورق های صنعت است. پارسه لیزر ورق های آهن را برای انواع صنایع خودرو، صنایع سنگین، کارخانجات و کارگاه ها و برای بسیاری کاربرد های دیگر برش داده است. برش لیزر آهن با ضخامت های 0/5 میلیمتر تا 20 میلیمتر با دستگاه های برش لیزر با کیفیت و دقت های استثنایی انجام می شود.

از دیگر انواع فولاد می توان به استیل ها اشاره کرد. استیل ضد زنگ در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد هستند. استیل ضد زنگ در صنایع شیمیایی، پزشکی، تغذیه و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود. برای ساخت نمونه سازی و یا تولید قطعات در این صنایع، برش لیزر جزء بهترین روش ها است. برش لیزر فولاد یا برش لیزر آهن و برش لیزر استیل به دلیل سرعت ساخت و هزینه های رقابتی و دقت عالی از محبوب ترین روش های ساخت قطعات استیل و فولادی است.

برش لیزر استیل ضد زنگ دومین کاربرد رایج برش لیزر است. کیفیت برش عالی با استفاده از گاز نیتروژن کمک می کند که سطح جزئیات قابل دستیابی بالاتر رود و ضخامت ها و طرح های دقیق تر وحساس تری را تولید کرد.

تصویر زیر نمونه برش لیزر استیل با کیفیت و دقیق را نشان می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *