ویدئوی برش لیزر آلومینیوم 1.5 میلیمتری

برش لیزر آلومینیوم

اغلب شرکت ها و کارگاه های صنعتی در رابطه با برش لیزر آلومینیوم  با مشکلات مختلفی رو به رو می شوند به دلیل آن که برش آن کاری دشوار است. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد. برخی از این دلایل عبارتند از:

گاز مورد استفاده: بیشتر کارگاه های برش لیزر، تنها از گاز اکسیژن استفاده می کنند. این موضوع بدین معناست که آنها نمی توانند آلومینیوم را با دقت لازم و ضخامت بالا برش دهند. زیرا برای این کار قطعا باید گاز نیتروژن استفاده شود. دلیل عدم استفاده از نیتروژن هم هزینه بالای آن است. پارسه لیزر با استفاده از گاز نیتروژن کیفیت و دقت های بسیار بالا را برای فلزات آلومینیوم و استیل به ارمغان می آورد.

فلزات رفلکتیو(منعکس کننده): فلز آلومینیوم بسیار فلز رفلکتیوی است. معنی این امر این است که آلومینیوم مقدار زیادی از اشعه لیزر را منعکس می کند. به همین دلیل نیز برخی از کارگاه های برش لیزری در مورد برش لیزر آلومینیوم کاملا مردد هستند. زیرا این خاصیت امکان دارد به دستگاه آسیب هایی را وارد نماید. خوشبختانه دستگاه های برش لیزر پارسه لیزر، از توانایی و دقت بالایی برای برش ضخامت های بالای آلومینیوم برخوردارند.

خدمات برش لیزری آلومینیوم

افزایش و بهبود فناوری های موجود باعث شده که خدمات برش لیزری در حجم بالا  به یک گزینه مقرون به صرفه تبدیل شود. برش لیزری نسبت به سایر ابزارها و روش های سنتی می تواند مزایای بیشتری در اختیار افراد قرار دهد. این امر میتواند در برش لیزری فلزات از جمله برش لیزری آلومینیوم و استیل و آهن مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت اساسی  خدمات برش لیزری در حجم بالا این است که به سرعت می توان نیاز مشتری را برطرف کرد. زیرا شرکت ها تمایل دارند حجم بیشتری از کارها را در کوتاهترین زمان ممکن  و با کمترین هزینه به انجام برسانند. به طور کلی، برش لیزری را می توان با حداقل زمان و هزینه اولیه انجام داد.

برش لیزر آلومینیوم در پارسه لیزر

مرکز برش لیزر پارسه، متخصص در برش لیزری انواع فلزات از جمله آلومینیوم، استیل، آهن و سایر فلزات، می تواند انواع قطعات برش لیزری آلومییوم در ابعاد و ضخامت های مختلف را تولید نماید.

ضخامت برش لیزر آلومینیوم پارسه لیزر تا حداکثر 8 میلیمتر است که در کمتر جایی این ضخامت برش را می توانید پیدا کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا فیلم برش لیزر آلومینیوم 1.5 میلیمتری مرکز برش لیزر پارسه را مشاهده نماییم.

برای سفارش برش لیزر می توانید با شماره های ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه سفارش برش لیزر، فایل و توضیحات خود را برای ما بفرستید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *